Allah belanızı verecek bir gün… Siyasal partiler, BAYRAM değil mi? “Müslüman”… Bayramlaşmamışlar gene, topluma örnek olacaklar. HEPINIZ ama hepiniz SADECE birer namussuzsunuz!

Nur ﴾27﴿ Ey iman edenler! Kendinizi tanıtıp izin almadan ve içinde oturanlara selâm vermeden kendi evlerinizden başka evlere girmeyin. Sizin için daha iyi olanı budur; umulur ki düşünüp anlarsınız.

Nur ﴾61﴿ Gözleri görmeyen için bir sakınca yoktur, topal için bir sakınca yoktur, hasta için de bir sakınca yoktur. Sizin için de kendi evlerinizden, babalarınızın evlerinden, annelerinizin evlerinden, erkek kardeşlerinizin evlerinden, kız kardeşlerinizin evlerinden, amcalarınızın evlerinden, halalarınızın evlerinden, dayılarınızın evlerinden, teyzelerinizin evlerinden, anahtarı elinizde bulunan evlerden ve arkadaşınızdan yiyip içmenizde bir sakınca yoktur. Birlikte veya ayrı ayrı yemenizde sizin için bir günah yoktur. Evlere girdiğinizde, Allah katından mübarek ve güzel bir selâmlama ile kendinize selâm verin. Düşünesiniz diye Allah size âyetlerini işte böyle açıklıyor.

Zâriyât Suresi 24. – 25. Ayet (Ey Muhammed!) İbrahim’in ağırlanan misafirlerinin haberi sana geldi mi?
Onlar, İbrahim’in yanına girip: „Selam sana“ demişlerdi, İbrahim de: „Selam size“ demişti; içinden de, onların „tanınmamış bir topluluk“ olduğunu geçirmişti.

Allahsız…
Din simsarları sizi

Schreibe einen Kommentar

Diese Website verwendet Akismet, um Spam zu reduzieren. Erfahre mehr darüber, wie deine Kommentardaten verarbeitet werden.